Kategoria: Oliwy i Pasty z oliwek

Aktywne filtry

Oliwy i Pasty z oliwek

W naszej ofercie znajdują się najwyższej jakości greckie oliwy i pasty z oliwek. Oferujemy również oleje kosmetyczne. Wszystkie oferowane przez nas towary są całkowicie naturalne, produkowane w bezpiecznych warunkach. Oliwki używane do tłoczenia dystrybuowanych przez nas produktów pochodzą z Krety. Tamtejszy klimat oraz gleba wpływają znakomicie na proces dojrzewania warzyw. W efekcie otrzymują Państwo świeże, organiczne produkty o wyśmienitym smaku oraz niepowtarzalnym aromacie.

Jakie są właściwości oliwy i pasty z oliwek?

Niezliczone korzyści zdrowotne wynikające ze spożywania oliwy i pasty z oliwek sprawiają, że są one doceniane przez wielu smakoszy już od tysięcy lat. Nic dziwnego, skoro produkty na bazie oliwek mają mnóstwo składników odżywczych. Oliwa jest powszechnie znana jako najzdrowszy tłuszcz. Stanowi ona bogate źródło witamin A, E, D, K i chroni organizm przed chorobami układu krążenia. Jest ona również stosunkowo niskokaloryczna, a organizmowi łatwo jest ją przyswoić. Oliwy to wspaniały dodatek nie tylko do sałatek, ale również mięs, ryb bądź owoców morza. Jej wykwintny, kwaśny aromat znakomicie wzbogaca potrawy i nadaje im swoistych walorów smakowych.

Co to jest pasta z oliwek?

Pasta z oliwek to połączenie niepasteryzowanych oliwek, świeżej oliwy oraz aromatycznych przypraw. Jest bogata w witaminy A, B, E i C, a na dodatek zawiera minerały takie, jak fosfor, żelazo i błonnik. Podobnie do oliwy, pasta z oliwek wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu immunologicznego. To produkt, który sprawdza się świetnie jako dodatek do sałatki, makaronu lub innych wykwintnych dań. Można nią również posmarować kanapki.

Product added to compare.