Cretan Mountain Tea  "MALOTHIRA" 30 gr, THEMA

Cretan Mountain Tea "MALOTHIRA" 30 gr, GOJNIK z Krety THEMA

Herbaty i kawy
1 Przedmiot

Górska herbata Malothira, czyli Gojnik z Krety

Produkt organiczny,

Sitia, Kreta.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zwroty

32,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

gr.Μαλοτήρα - Malotira była tradycyjnie porannym napojem dla mieszkańców zachodniej Krety oraz leczniczym ziołem na przeziębienia, choroby żołądka i układu oddechowego. W końcu jego nazwa „maletira” pochodzi od połączenia włoskich słów male (choroba) i tirare (drag) w celu wskazania jej szczególnych właściwości leczniczych.

Właściwości terapeutyczne i wskazania

Malotira działa przeciwzapalnie, bakteriostatycznie, przeciwutleniająco, przeciwdrobnoustrojowo, żołądkowo, napotnie, tonizująco, przeciw podrażnieniom i anemii. Badania z ostatnich lat wykazały, że działa przeciw osteoporozie i nowotworom. Wspomaga układ pokarmowy i działa przeciw przeziębieniom. Działa rozgrzewająco, tonizująco, moczopędnie i detoksykująco.

Herbata górska:

Potwierdzone działanie przeciwutleniające, przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i przeciwbólowe. Stosuje się go przy przeziębieniach i chorobach układu oddechowego oraz przy schorzeniach dróg moczowych ze względu na działanie moczopędne. Jeśli do wywaru dodamy laski cynamonu i miód, mamy doskonały emolient i środek antyseptyczny na kaszel. Wreszcie uważa się, że jest korzystny dla naczyń krwionośnych serca.

Przygotowanie i dawkowanie

Jest przygotowywana jako wywar. Gotujemy około 4 minut i doskonale łączy się z majerankiem.

( informacje producenta)

Thema
1 Przedmiot

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło