O nas

Witajcie w sklepie „MANYA”

Mam na imię Marzena.

Ten sklep jest moim ukochanym dzieckiem, które urodziło się z miłości i pasji do Krety i jej wszelakich dóbr. Te dobra to mistrzowsko wykreowana natura, ludzie o niezwykłej serdeczności i życzliwości, piękni duchem i zdrowi ciałem. Mój zachwyt był inspiratorem zbudowania czegoś, czym mogłabym zamanifestować magię naturalnych produktów w mojej ojczyźnie.

Świat zawarł się w pigułce na mitycznej i mistycznej Krecie. To miejsce, gdzie góry wymieniają pocałunki z morzem, gdzie słońce pieszcząc szczyty, zbocza i doliny lśni w lustrze słonej wody a zachody poruszają najtwardsze serca.

Nieskazitelne powietrze, błękit nieba odbijający się w oczach, lazur krystalicznej wody, mnogość przepięknie ukwieconych krzewów i drzew to moja rajska wyspa. Smakowanie życia na Krecie jest czymś wyjątkowym, tak jak wyjątkowy jest ten skrawek Ziemi. Kreta oferuje wszystko co najlepsze i najzdrowsze a przede wszystkim czyste środowisko.

Produkty sukcesywnie wprowadzane do sklepu pochodzą z upraw i zbiorów są wytwarzane wyłącznie na Krecie. Nie są uzdatnianie ani chemicznie wzbogacane. Są tym, czym natura je obdarzyła.

Znakiem rozpoznawczym Krety jest drzewo oliwne. Drzewo, które od tysięcy lat jest nieodłącznym „towarzyszem” życia człowieka. Maleńkie owoce drzew oliwnych są bazą kuchni kreteńskiej, suplementów oraz kosmetyków. Bogactwo zawarte w boskim, złotym płynie nie ustępuje miejsca niczemu od wieków. Każdy rekomendowany produkt był testowany przeze mnie po kilka miesięcy. Smakowałam i zaadaptowałam na stałe w moim życiu oliwę. Używam naturalnych kremów, balsamów, piję genialne, naturalne odżywki na bazie oliwy, aloesu i miodu. A boskie, świeżo zbierane zioła wzbogacają moje potrawy każdego dnia. Popijam to wszystko wspaniałymi herbatkami, które poprawiają wnętrze mego ciała i pochodzą z upraw w naturalnym środowisku.

Sukcesywnie będę Was wprowadzać w świat kreteńskiej natury produktów.

Zapraszam do zakupów w moim sklepie „ MANYA” *


*(nazwę sklepu zawdzięczam mojemu wnukowi Karolowi)

kobieta na piasku pod skałą

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło